Zde můžete zadat Váš e-mail pro pravidelné zasílání novinek.

 

Rádi Vám zašleme dárkový poukaz na zájezd či na částku.

Dárkový poukaz na zájezdy cestovní kanceláře NOMÁD
 
IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD (BUSEM A LETECKY)

IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD (BUSEM A LETECKY)

Skotskem do země Keltů, druidů, menhirů, dolmenů a kromlechů, mohyl, kaplí, klášterů a hradů, zelených pastvin, hor, vodopádů, jezer, útesů, umělců, písní, pubů s Guinnessem a whiskey.

Termíny

Termín Cena  
02.08. - 09.08.2014 (č. 1011)19 990,- Kč       sleva 10 000,-Nelze se přihlásit
IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD

IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD (BUSEM A LETECKY)

IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD Skotskem do země Keltů, druidů, menhirů, dolmenů a kromlechů, mohyl, kaplí, klášterů a hradů, zelených pastvin, hor, vodopádů, jezer, útesů, umělců, písní, pubů s Guinnessem a whiskey.

Program

1.-2.den: Žďár n. Sáz. - Amsterdam. Odjezd večer přes Německo do Nizozemí. Zastávka v Amsterdamu, nalodění na trajekt a noční plavba přes Severní moře do anglického Newcastle.

3.den: Newcastle - Loch Ness. Vylodění, přejezd do historické metropole Skotska - Edinburghu: hrad, kaple St. Margarets, palác Holyrood. Přes Grampianské hory k tajuplnému jezeru Loch Ness - uvidíme lochnesku?

4.-5.den: Loch Ness - Isle of Skye. Hrad Eileen Donan (film Highlander). Dva dny na Okřídleném ostrově z bájí starých Keltů a Norsů - Isle of Skye v souostroví Vnitřích Hebrid: kouzelná příroda s útesy, jezery, centrum ostrova město Portree s úzkými uličkami a barevnými domky. Hrad Dunvegan, túra v prý nejkrásnějším britském pohoří Cuillin.

6.-7.den: Fort William - Belfast. Výstup na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis (1344 m) či Fort William. Opěvované jezero Loch Lomond. Lodí přes North Channel do Severního Irska, metropole Belfast.

8.den: Belfast - Praha. Odlet domů.

IRSKO - CESTA NA SEVEROZÁPAD

Délka tras: letadlem 1700, autobusem 2500 km, lodí 300 km, pěšky 4x 5-15 km (volitelně)
Počasí: chladněji a deštivěji než u nás v létě
Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Praha, Plzeň

Termín:
2.8.-9.8.2014
cena v Kč: 19 990,-

V ceně je: doprava klimatizovaným autobusem, letecká doprava z Belfastu včetně letištních tax a poplatků, transfery, trajekty, polopenze (polní kuchyně), ubytování v kempech, český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.


V tomto zájezdu nabízíme 4 varianty:
- Zájezd č. 101: Prvních 8 dní programu autobusem s odletem z Belfastu domů.
- Zájezd č. 102: 7. den programu přílet do Belfastu a až do konce zájezdu program autobusem.
- Zájezd č. 103: Celá trasa zájezdu autobusem na celkem 20 dní.
- Zájezd č. 104: 7. den programu přílet do Dublinu, program po Irsku autobusem, odlet z Dublinu 18. den programu.

Přihlásit se na zájezd Přihlásit se Vytisknout informace o zájezdu Tisknout zájezd Zobrazit podrobnější informace o zájezdu Podrobné informace
Zobrazit cestopis ze zájezdu Cestopis Virtuální cesta po zájezdu Virtuální zájezd Přednáška týkající se zájezdu Přednáška